| Daniella13 a întrebat:

As vrea sa stiu cum se numeste melodia de pe fundal din reclama cu Roger Milla. Multumesc happy.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Habar nu am.scz de raspunsul meu penibil. dar nu aveam ocupatie acum.si as vrea sa ma vorbim.imi pari simpatica. ti-am vazut profilu si esti draguta dupa parerea mea. poate mai vb.cine stie poate imi dai si id tauwinkingpa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotbal

| Dee_4806 a răspuns:

AGITANDO LAS BANDERAS (dar s-o asculti pana la final ca sa asculti exact partea aia din reclama)