| golgoluț a întrebat:

Salut TPU! Vreau sa va zic cat de repede trece timpul, mai ales scoala, din a 5 a am zis ca am timp sa invat si m-am teleportat in a 8 a si dau examen. Voi ce ziceti? Trece timpul repede?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Zicem ca trebuie sa pui mana serios pe invataa, ca mai ai cateva saptamani si dai examen, deci nu-i timp de scris banalitati pe forumuri, ca pierzi timp pretios.

| Hyperion7 a răspuns:

Trece repede, dar mai poți repeta și pe ultima sută de metri, doar sa vrei

| elennaionela14 a răspuns:

Fa-ti un plan de studii pe o luna.
azi recapitulezi la rom 6 ore
maine la mate 6 ore
si tot asa
te va ajuta