| ursuletsweet a întrebat:

As vrea sa stiu daca stie cineva un site unde pot gasi cartea "Lauren kaie ratacire" nu vreau s-o comand vreau s-o citesc ...va rog daca stiti spuneti-mi!

1 răspuns:
| Caty2000 a răspuns:

Nu stiu, dar pentru viitor, daca ai nevoie de o carte care sa o citesti online, in primul si in primul rind intra pe www.scribd.com. Acolo sunt multe carti in diferite limbi, chiar si in romana. Pa, imi pare rau ca nu te-am putut ajuta prea mult.