| Puffulete a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum fac sa pun poza mea pe fundal si pe deasupra inimioare? Am photoshop dar nu stiu cum sa adaug inimioare. Sper sa ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Deschizi imaginea cu tine in Photoshop, si apoi faci fereastra cu Photoshop ceva mai mica, pe jumatate de ecran sa zicem, si deschizi folderul in care ai imaginea cu inimioara, si tragi imaginea cu inimioara in Photoshop peste imaginea de fundal. Iar de acolo e mura-n gura. Poti repeta actiunea de cate ori vrei tu.

| Puffulete explică (pentru Supps):

Mersi de ajutor:X

2 răspunsuri:
| yanly a răspuns:

Google: download heart brushes for photoshop