| maryfanMJ97 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca pot sa salvez o poza din albumul personal al cuiva de pe hi5 pentru ca am incercat sa adaug la preferate si nici asa nu am putut si as vrea sa stiu daca pot sa le salvez in calculator

Răspuns Câştigător
| oanamik_2341 a răspuns:

Nu de aia se numeste album personal poti sa vezi nu si sa pastrezi

5 răspunsuri:
| maryfanMJ97 explică:

Oanamik mersi ca mai ajutat nu stiam daca se pot salva poze pentru ca mi-a zis cineva ca era o metoda

| ćůρĸåćåĸę a răspuns:

Ba se poatehappyDeci deschizi albumul, dai click dreapta pe imaginea pe care vrei sa o salvezi si apesi pe,, Salvati imaginea ca...``asta ewinking

| ćůρĸåćåĸę a răspuns:

Unde e funda mea?laughing

| deniii_3153 a răspuns:

Eu am putut acum 2 ani sa salvez poze de pe hi5 dar s`a schimbat si nu se mai poatee blushing

| dulcecorason a răspuns:

Ba nu merge