| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu exact ce materii sunt in clasa a9-a...toate toate...:d

3 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Pai depinde de profil...
la uman ai logica in plus in rest km toate orele pe care le facei si in gimnaziu, doar q mai putina matemetica...mult succes la scoala!

| Andreea_7493 a răspuns:

Pai da depinde de profil. La filo de exemplu ai romana, mate(2ore)laughing, geografie, istorie, biologie, chimie, fizica, engleza, franceza, latina, T. I. C, religie, sport, desen, muzica cam astea ar fithinking
Eu de exemplu sunt la filo Unesco si in a 9-a am facut si Integrare europeana si Literatura universala ...Acum depinde ...la mate-info cam aceleasi ore fara latina happy

| annda a răspuns:

Depinde mult de profil.La unul real ai cam asa : mate, fizica, biologie, desen, informatica, t. i. c., chimie, logica, sport, franceza/germana, engleza, romana, geografie, religie, istorie, muzica. La profil uman ai si latina.