| Aenoenienanonim a întrebat:

As vrea sa va intrreb de vreun program de inregistrat vocea pe pc, de exemplu sa canti s-au ceva de genu...si sa fie usor de folosit big grin... multumesc

Răspuns Câştigător
| Just mE:x a răspuns:

Sincer, nu ma prea pricep dar... intra in start->all programs->accessories->entertainment->Sound Recorder. happy[sper sa fie ce cauti. oarecum]tongue[baftalove struck]

2 răspunsuri:
| danycsbraila a răspuns:

Cauta pe google ejay eu un program demo nu stiu daca iti va fi de folos incearca

| assus a răspuns:

Voice recorder... este in start. accesories. enterteiment recorder ceva de genu