| lauryka_4010 a întrebat:

As vrea sa va pun o intrebare : Care este numele real a lui,, Lady Gaga,,?winking

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Stefani Joanne Angelina Germanotta

| Alle_1389 a răspuns:

Artista refuza sa raspunda la numele ei real. Autoarea hitului "Poker Face", al carui nume real este Stefani Joanne Angelina Germanotta, a primit, la 19 ani, numele de scena Lady Gaga de la managerul ei.

| Mony a răspuns:

Artista refuza sa raspunda la numele ei real. Autoarea hitului "Poker Face", al carui nume real este Stefani Joanne Angelina Germanotta, a primit, la 19 ani, numele de scena Lady Gaga de la managerul ei.

In varsta de 23 de ani, cantareata a declarat: "Am spus tuturor sa ma strige 'Gaga'... Este mai usor sa fiu recunoscuta astfel".

Pentru Lady Gaga, care este cunoscuta si datorita stilului vestimentar iesit din comun, muzica clasica este o sursa de inspiratie inepuizabila. "Muzica pop este similara muzicii clasice. Daca asculti Bach, vei sesiza faptul ca toate acordurile sunt asemanatoare muzicii pop. Acest lucru m-a ajutat sa devin o compozitoare buna", a mai spus Gaga. big grin

Stefani Joanne Angelina Germanotta

| Toxic_5027 a răspuns:

Stefani Joanne Angelina Germanotta

| andreeeeeeeeea a răspuns:

Stefani Joanne Angelina Germanotta

| emotivegirl a răspuns:

Numele adevarat a lui Lady Gaga este Stefani Joanne Angelina Germanotta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stefani jonne angelina gemanotta