| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va rog sa ma ajutati sa gasesc o melodie...Deci este vorba de o melodie cantata in romana, gen rap sau hiphop, si are in versuri ceva de genu`: " Cine doarme, doarme ca doarme." si foarte misto am auzit-o doar odata astai problema.Niste prieteni au zis ca ar fi vorba de Grasu XXL dar am cautat si nu ii niciunul din melodiile lui...Va rog daca o stiti scrieti-mi pe adresa de mail: zoli15_hell@yahoo.com

2 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Poate M&G-Tot noi- http://www.youtube.com/watch?v=fw6TEsv974Y, spune însă "cine doarme, doarme cât poate"...

| Fvn a răspuns:

Spike-panica rau?