| aDda_6680 a întrebat:

As vrea sh` eu` niste` statusuri` din astea` pentru` una care`i are nesimtita...As vrea sa ii dedik cv` la >status`happy da` n`am idei[P. S e cea mai nesimtita din lume;( si ma tradat de atatea ori] >Fuditooii.

1 răspuns:
| Koalass a răspuns:

Cei care te critica nu vor decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata!

Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului

Se spune ca nu ai cum sa fi mai prost decat in ziua in care te-ai nascut, dar unii sfideaza aceasta lege constant.