| ArianaAry0000 a întrebat:

As vrea si eu cat mai multe mesaje de iubire daca se poate sa fie scurte... Cine-mi da cele mai multe o sa primeasca funta

Răspuns Câştigător
| xKitiiii a răspuns:

Iarasi e seara si sunt singur in camera la mine si nu imi pot lua gandul de la tine,tu find langa mine ma simt mereu mai bine,dar totusi nu pot descrie senzatia in cuvinte deuarece imi esti mereu in minte, si poate scrind aceste cuvinte vars o lacrima de fericire dar stiu ca o vars pentru cine tine la mine, incercand sa urc cu tine un munte in graba sa nu uitam ca impreuna privelistea e mai grozava!

igerasul meu cand te-am
cunoscut nu stiam ce
inseamna sa iubesti, dar
datorita tie acum stiu ce
inseamna iubirea, iubirea
este un sentiment care vine
din suflet!
Printre nori si printre stele,
Iti trimit gandurile mele,
Si pe cea mai mica stea,
Iti trimit >gurita< mea,
Mio trimiti si u pe-a ta?
Tu esti muza mea care ma inspiri
Tu esti dorul meu care ma ailini
Tu esti viata mea care o traiesc
Trandafiri se cunosc dupa floare si miros eu pe tine te cunosc dupa chipul tau frumos
din apa marilor
as vrea sa impletesc
cuvantul dulce TE IUBESC
si tie sa til daruiesc
durerea ce o port.nu o pot sa o mai suport in lacrimi ma topesc, in lacrimi ma trezesc, de ce oare TE IUBESC?
ingerashul meu de plus...hai sa facem un dus...si-n cearceaf sa ne bagam,ce zici puiule incercam?smugsmugsmug
As vrea sa fiu o floare in geamul tau sa infloresc iar cand soarele rasare tie sa-ti zambesc, Neata iubi :*:*:*happy
mi-e dor de tot ce insemni TU,mi-e dor de sarutarea ta, de singura noapte in care ne-am iubit,de ochii albastri care mult timp m-au urmarit.te iubesc
Ce reprezinta dragostea? este o intrebare care fiecare si-o pune...o privire de neuitat?,un gand neincetat?,sau sa nu mai ai nici un cuvant cand vezi persoana de care te-ai indragostit?, sunt multe exemple prin care o putem definii e adevarat, dar mai presus de toate Dragostea inseamna puterea de a te sacrifica pentru cel drag si puterea de a te pune in locul lui/ei cand iei o decizie,,,,,
te iubesc la nebunie tu esti toata viata mea pentru cate mai faci tu mie sigur alta tear lasa iubirea mea
te iubesc la nebunie si cand ati ating buzele ma indragostesc din nou.

Sper ca te-am ajutat
Pa Pa Funda? :*

2 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Te ador iubirea vietii mele
si te iubesc de la pamant pana la cer
si dincolo de stele

lasa-ma sa te iubesc
inima sa iti daruiesc
lasa ma sa iti dovedesc
cat de mult eu te iubesc