| madalllynutza a întrebat:

As vrea si eu sa stiu ce rechizite sa imi iau in clasa a 9a ...mai bine spus ce fel de faiete trebuie la fiecare materie daca ajuta cu ceva sunt la profil de stiinte ale naturii

Răspuns Câştigător
| kRedhead a răspuns:

Hey! Eu sunt la ştiinţe sociale, dar mă pricep la rechizite pentru fiecare profil.
Păi, la liceu îţi vor trebui caiete studenţeşti (cel puţin la matematica, chimie, fizică). La biologie caiet normal de biologie dar mai mare. la română (dacă faciÎ caiet dictando studenţesc. în special caiete stundenţeşti. Dar ştii ce e mai bine să faci? Să întrebi fiecare profesor în parte ce fel de caiete ar trebui să iei cu tine, aşa nu vei mai fi nevoită să te tot gândeşti atât.
Felicitări pentru profil, liceu!