| Live.Laugh.Love a întrebat:

As vrea si eu sa stiu, daca esti expert 'TPU' dupa catva timp, poti devenii din nou utilizator normal?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Poti sa renunti la titlul de expert daca vrei. Nu esti obligat sa fii expert. Acesta e un titlu de apreciere primit de la unii. Dar iti dai seama ca esti apreciat si fara acel chenar.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Da poti dacă vrei.De exemplu @psiholoaga a fost expert dar a renunţat la chenarul portocaliu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l pe Flav. El a refuzat cu demnitate titlul, deci este simplu user (si normal). Dar va fi in curand expert, asa sper!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, bacemi e apreciat şi fără chenar, deja sunt o grămadă de experţi, şi după mine este un gest nobil să renunţi la celebrul şi prea-veneratul chenar portocaliu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Poţi solicita direct adminului site-ului, Ralucăi că renunţi la acest "trofeu".
Pa, pa.