| bluesky a întrebat:

Cand si cum poti devenii Expert TPU?

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Experti poti sa fii daca esti de folos celor de aici...cale lunga, raspunsuri bune si inteligente si faimoasele fundite in cazul in care ai cel mai bun raspuns. Daca cersesti dupa fundite sigur nu devii expert, dar daca le iei pe merit mai vorbim big grin

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pe blog exista informatii cu privire la cerintele standard pentru propunere de expert. Expertii intai sunt propusi in functie de activitatea lor si de intelepciunea raspunsurilor.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In partea de sus a paginii la "Intrebari fregvente " da clic si afli tot ce te intereseaza.

| Catalion a răspuns:

Lasate purtat de val. Adica nu te gandii ca vrei neaparat sa ajungi expert al acestui site. Raspunde la intrebarile pe care le stii cat mai bine, fara glume aiurea sau jigniri. Nu raspunde la orice intrebare daca nu stii raspunsul doar ca sa iei fundite si sa aduni puncte ca pe urma lumea nu o sa te mai ia in serios, mai ales ca daca raspunsurile nu sunt ceea ce cauta acea persoana, nu o sa-ti dea fundita doar pentru ca ai raspuns. Poate peste vreo doi ani o sa fii si tu expert TPU, poate mai repede daca vizitezi des site-ul. Personal nu ma prea intereseaza chestia asta cu "expert TPU", dar asta nu inseamna ca daca as fi nu mi-ar placea, doar ca pentru mine nu e deloc nici o graba. La inceput vroiam cu disperare sa adun cat mai multe fundite, puncte si era cam stresanta chestia asta. Asa ca m-am dezobisnuit de acest gand. Iti recomand sa faci la fel si sa vezi ce bine e pe urma.

| cîrne a răspuns:

Cand vor muschii ralucaitpu...

| Macho a răspuns:

Vrei sa fii Expert TPU? Stai o secunda ca se rezolva.

| adelutza_9680 a răspuns:

Trebuie sa dai raspunsuri folositoare si sa primesti cat mai multe fundite pe merit, fara sa te milogesti.

| bluesky explică:

Nu am spus ca vreau sa fiu Expert TPU! Doar intreb, cum se poate deveni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa vrei, si devii cand poti.