| Aishaa a întrebat:

As vrea si eu statusuri despre prietenie intre fete, mi-a placut in special unul : Noi vorbim de parca ne-am certa! Sa mor de nu-i asa! Cand spui 'ce mata faci','unde dracu esti', e clar ca vorbesti cu cea pe care o iubesti!

Răspuns Câştigător
| FinettiMlk a răspuns:

happy1. Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte.
2.Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu. Si aici nu ma refer la bine, ma refer la greu!
3.Am cea mai buna prietena Din intreaga lume Imparte cu mine si rele si bune Parca ar fi cu mine din acelasi sange. Pentru mine plange
4. Dintre toate prietenele pe care le-am cunoscut, tu esti cea pe care nu vreau sa o uit.>; d<
5.Prietenii raman prieteni. Cei care nu raman inseamna ca n`au fost.
6.Peste toate trecem,:* cu capu sus ne avem una pe alta, asta`i mai presus!; x
7. Tu ai fost singura care mereu, mereu m-ai ajutat…; xM-ai salvat atunci cand am simtit ca lacrimile m-au innecat>; D
Atat am gasit:*. bafta!