| CoolGirl2011 a întrebat:

Aş vrea un nume de grup pentru patru(4) fete cool şi la moda.

6 răspunsuri:
| Gaabi32 a răspuns:

Am fost si eu intr-un grup eram 3 fete grupul se numea''ppt''(prietene pentru totdeauna). SIncer nu stiu ce nume sar potrivi.Numele se ia si dupa caracterele voastre poate fi si in engleza.Eu zic sa scrieti cateva litere de ale voastre preferate ale mele sunt ''y, z, s''si amestecatile vedeti poate gasiti un nume:*

| Trolliţă a răspuns:

Păi există atâtea nume.
Four, The best, Four cuul, Noi, We, Freedom, BF 4ever, 4ever, VIP, Dazzling (orbitor), sau initiealele voastre ca: Maria, Ana, Alina, Flora: MAAF. Cuul nu? Ceva mai personalizat.
Acum funda?batting eyelashes

| Zuzzy05 a răspuns:

Si eu am in clasa mai multe prietene, dar cu 3 am un grup si ne zicem Zuzele big grin adica fiecare are cate o porecla ( Eu :Zuzzy, Zozo, Zuzu si Zozole ) laughing.

| dyanna_6280 a răspuns:

Hypnose
Cool girls
Tigresses
Sweets four girls
divinas
BF(best friends)
sau un grup cu initialele numelor voastre ana, maria, ioana, oana : A. M. I. O
sper ca ti.am fost de ajutor big grin
funda?

| Doli30 a răspuns:

Princess girls, dollie girls, chocollate girls, duchess girls, lovely girls, kids girls, cute girls, fairys girls, sassy girls, mini look girls... dunda pls

| Lavinia96 a răspuns:

Si eu am sodt intr-un grup se numea : ''Party girls"(Petrecerea fetelor.)Numele se ia si dupa caracterele voastre cum ar fi:Raluca, Giorgi, Emilia si Carmen:R.G.E.C..Si`l puteti amesteca cum vreti voi:X:X:X