| anonim_4396 a întrebat:

As vrea un pircing in buric, dar imi este foarte frica, cand vad ace mi se face rau. sunt nehitarat chiar imi doresc un pircing.
un sfat ceva? doare rau?

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

In buric se vindeca cel mai greu, trebuie sa fi atenta sa nu il agati in haine in plus trebuie sa ai grija de el.Eu am in limba.E ok, sunt multe riscuri. Daca vrei sa iti spun despre cel in limba, lasa-mi un idd de mess si iti explic tot ok?

| marin81 a răspuns:

Este o zicala veche: Daca ti-e frica de apa nu mananci peste/ Probabil ca doare, dar na cat tine si durerea aia, cateva secunde/ Oricum cu ce te face, ai frumos(a) piercingul in buric