| αℓ3χυтѕѕα a întrebat:

As vrea va rog daca se poate sa'mi spuneti si mye cateva statusuri din alea mai triste despre dragostesadsad

>plsbig grin

Răspuns Câştigător
| pryncesSs a răspuns:

Mi-ai spus ca ma iubesti, acum imi arati ce putin…

Nu-mi spune nimic, e mai bine asa, as vrea sa te cred, dar azi nu mai cred in noi…

Nu te-am uitat,  doar m`am obisnuit fara tine | :X...

Candva te vei intoarce dar cand va fi prea Tarziu... Atunci ai sa pretzuiesti ce azi ai reusit sa pierzi :-s

De`ar fi din nou ca sa aleg eu te-as alege tot pe tinewinking!

N`o sa plang, n`o sa mor, N`o sa`mi mai fie dor!winking...

de ce sa mint ca sunt fericita straight face?

Nu o sa mai fie ce`a fost!

as vrea sa spun ca totul a fost frumos, multumesc pentru orice secunda, azi totul e trecut, azi totul s-a pierdut…

Nu te mai am! Mai am ceva de pierdut?! oh go on

recunosc... eu te-am pierdut... da` tu ce`ai castigat?!winking

Tu, eu niciodata amnandoi!

[ Avea nevoie de tine, mai mult ca niciodata. Dar nu ti-a pasatwinking. Acum nu inteleg de ce iti pasa./: )

Pentru tine inima ar spune multe... dar totusi se abtine!

Poate` ca acum realizezi cat d mlt iti lipseste acel candva` care zi d zi iti era aproape si iti zambea; X *

Si daca el n'o sa iti mai zica :"Noapte buna", si daca nici pe strada nu o sa iti mai zica:"Buna", macar ai prietene care iti zic intr`una:" Fata, esti de 1000 de ori mai buna!""... mess

Aiurea ma mint ca nu`mi pasa sad Aiurea spun ca nu mai conteaza, Aiurea ma prefac ca sunt bine sad... Ce greu e sa invingi cand lupti cu tine cryingbroken heart...

1 răspuns:
| BoG_3854 a răspuns:

Fa`ma sa-l uit.cat nu e prea tarziu Fa`ma sa `l urasc. cat sentimentu`i inca viu Lasa`ma sa zbier.cat pot eu de tare Sa trec peste toate ...si sa raman in picioare.

Nu privi in spate, lasa in urma tot ce`a fost. Tu incercai sa te ridici, EL te tragea in jos. Dar nu ceda cand inca stii ca mai poti...Ca tine sunt putine, dar ca EL sunt TOTI.smug

Cu indiferenta ta. M`ai facut mai tare.Acum nu`ti convine dar incet, incet.Calc pe urmele tale.Si abia acum vezi si u ca indiferenta doare...sad

Ridica fruntea sus, sterge-ti lacrima, stiu ca te doare. orice s-ar intampla trebuie sa fii tare. Oricat de greu ti-ar fi nu inceta sa speri. Gandeste-te la ziua de maine, uita de cea de ierihappy

Am inchis ochii`. sperand` ca intr-o zi. toata` tristetea va disparea` uita`te in ochii mei. Si spune`mi.Esti fericit acum?

ai plecat si ai luath cu tine si putinul ce il aveam.insa viata inainthe merge.si voi tine drumul drept.intr-o zi poate ca timpul sterge raniile ce mi-ai lasath in piept.sad

A trecut atata timp De cand nu te-am vazut Mi-amintesc acum si plang De primul tau sarut De-ai stii ca in sufletul meu Inca te mai simt Si in vise cand apari As vrea sa te ating

mi-as dori sa mai fiu fetita mica...pentru ca juliturile de pe genunchi se vindeca mai repede ca inimile frante!

>Aici sunt, din nou. Sunt rupta in bucati. Nu pot sa neg, nu pot sa ma prefac... Te iubesc, nu`i banal, este firesc straight face

Daca s`ar putea da timpul inapoi contra cost...as da tot ce se poate doar ca sa ma intorc in timp. cand te'am cunoscut. si sa iti spun,, Nu mai incerca... o sa'mi frangi inima''

Pe final totul sa daramat usor Si-au urmat momente in care nu ma mai faceai sa zbor Am crezut ca e timpu sa oprim tot Acum incerc sa dau timpu inapoi dar cred ca no sa pot

Iata povestea noastra s-a dus spre nicaieri. Expresia "Te iubesc!" aducea un plus de biine, ieri!