| eliza a întrebat:

As vreau si eu un program de captura video free. am folosit camastasia studio 6 dar cum stiti este un program comercial si altele. sper ca ma puteti ajuta. paaaaaaa

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

Eu folosesc de mult timp CamStudio (Atentie, CamStudio, cu Camtasia Studio)
http://camstudio.org/
Bafta.

4 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Adica sa realizezi tu video ca pe youtube incearca cu movie makerwinking

| Butsilee a răspuns:

Nu prea sunt asa de bune! nu am folosit! cu toate ca ar trebui dar,,,:)) eu raman la www.youtube.com daca iti faci cont poti sa downloadezi :):) daca nu stiai

| eliza explică:

Nu vreau sa fac filmulete! si am movie marker in pc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pot da eu unul, se cheama fraps.
din pacate nu stiu daca pot face trimiteri la siteuri warez