| mirceapeiaaa a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare. Nu stiti un program de dawnload de pe youtube in mp3 sau un formate video in fara de free studio la care imi da eroare daca dau dawnload. sau daca stiti cum se procedeaza sa nu mai dea eroare? stima,,, dau funda...

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Scrie la google hddownloader pui acolo link ul si ti-l descarca fara sa instalezi vr-un program.

3 răspunsuri:
| georgiana967 a răspuns:

Youtube downloader, il poti lua de aici, o sa se downloadeze in format mp4 da poti converti in mp3 tot cu acest program
Il poti lua de aici:
http://youtubedownload.altervista.org/

| mirceapeiaaa explică:

Dar daca mai stiti si altele spuneti-mi va rog...

| uply a răspuns:

Ca sa downloadezi audio poti incerca cu pymax.