| anonim_4396 a întrebat:

Vineri este ziua de nastere a mamei mele. Am nevoie urgent de ceva idei de cadouri. Nu am nici imaginatie ce i-as putea darui.
P.S Flori bineinteles, alt ceva?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O carte, dacă îi place să citească!
La mulți ani și din partea mea.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Un tort si flori

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Uita-te ce-i trebuie prin casa, o razatoare, un mixer etc.

| CarlyZ a răspuns:

Doar e mama ta!? se presupune că i-ai știi gusturile, nu ai nevoie de imaginație ca să faci un cadou, mai ales unei persoane importante din viața ta.
Ca fată te sfătuiesc, să-i faci un cadou simplu de bun gust, ca exemple nu știu ce să-ți zic concret, uităte ce poartă in materie de accesorii, haine, etc.
Chiar nu conteaza conținutul, ci intenția, pentru ea va fi de ajuns. Și pe lângă acestea să-i spui un dulce "te iubesc", și este mai mult decât necesar. Lma.
Bisous!

| 15cineva a răspuns:

Un parfum ceva...