| BooGy96 a întrebat:

Asadar, cum si povestea noastra a inceput aici, se v-a termina acolo, un acolo, zic eu, indepartat, asa multi altii isi pierd increderea de sine si fac ca acest "acolo" sa devina "aci"! Eu sunt unul dintre cazurile minunate in care toata increderea mi-am pus-o in tine, si nu in mine deoarece stiam ce repede as putea sa o pierd. Si uite acum implinim 7 luni de existent imrepuna/178 de zile unul alaturi de celalalt/4.272 de ore de imbratisarii si saruturi /256.320 de minute in care ne gandeam unul la altul/15.279.200 de secunde discutate rand pe rand si ajuntandu-ne sa ne cunoastem.
Tu poate ca nu insemnii nimic pentru altii, dar vreau sa fi constienta, ca pentru mine esti acea femeie din viata care ma ridica, si nu vbim ca ma ridici in picioare, vorbim de faptul ca prin comportamentul tau gingas si atotiubitor si prin caracterul tau direct si izbitor ma faci sa ma ridic la un nivel cu totul si cu totul nou! De exemplu, daca nu erai Tu eu nu luam atatea note mari, daca nu erai Tu, nu intelegeam atatea chesti despre fete, daca nu erai Tu, probabil acum inca eram in depresie dupa vreo fata, daca nu erai Tu, eu eram un nimeni acum!
Vrea sa stii ca eu te iubesc din sufletul meu, sincer! Chiar daca ne certam adesea, asta nu trebuie sa insemne ca nu ne potrivim, un cuplu fara cearta este un cuplu inutil fiindca ei nu cunosc sentimental impacarii dupa o cearta, poate ai simtit sit u alaturi de mine caldura provocata de un sarut de dupa cearta! Eee, aceea este dragoste! Dragoste ce ne-o dam unul altuia!
Poate astazi intelgi cat de mult insemni pentru mine, mai mult ca data trecuta cand ti-am spushappy! Si tot azi vreau sa stii ca Tu vei fi in sufletul meu mereu pe scaunul tau de regina, de unde imi vei conduce mintiile oricand!:X
Te iubesc enorm de mult Puppy! Te ador, sincer Te ador! Esti una si cea mai frumoasa fata! L. M. A!

3 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

"Pentru ca azi insemni mai mult pentru mine decat ai insemnat ieri." Ideea aceasta imi place, desi tu ai spus-o altfel. Restul mi se pare siropos, si in plus, nu e nicio intrebare...

| micutsa19 a răspuns:

Ma bucur pentru voi... tineti'o tot asa, sa fiti fericiti in continuare, dar totusi care e intrebarea?

| Nu a răspuns:

Da... si? Vrei sa ne arati ca poti umbla pe google?