| Ralucutza15 a întrebat:

Aseara,am ajuns si eu in sfarsit pe pozitia 1 in clasamentul pentru concursul tricourilor.Am stat ceva timp pe pozitia 1, dar nu am mai putut continua deoarece era tarziu si nu mai puteam sta.Intrebarea mea este:s-a luat in calcul sau nu pozitia mea de aseara? Voi putea castiga tricoul?
Acum sunt pe locul 6 sad

6 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Munceste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata munca pentru nimic. De cand cu tricourile astea toata lumea cauta sa raspunde dar nimeni nu ajuta pe nimeni (cam cum fac eu acum). Numai bine.

| KateMiddleton a răspuns:

Nu se va lua in calcul, dar e pacat, esti chiar un utilizator demn de tricou, Ralucutza15.

| Lou222 a răspuns:

Nu nu se va lua, va trebui sa fii din nou pe locul 1 si sa te mentii acolohappy.

| ѕмιℓєє a răspuns:

Bună!

Dacă ţi-a luat-o cineva înainte nu cred, eu am fost pe locul 4 crying, chiar vreau tricou, sunt alţii care au fost locul 1 de vreo 2-3 ori.

| ѕмιℓєє a răspuns:

P.S.: Unii chiar de 15 ori happy ( nu dau nume ).