| MeGustaaaaa a întrebat:

Aseara s`o dat marele premiu la Romanii au talent, ca nu m`am uitat, ca era Van Velsing si m`am uitat pe ala.Deci, cine o castigat?

Răspuns Câştigător
| Elenaaa23 a răspuns:

Si eu m-am uitat la Van Helsing, dar prin pauze am mai tras cu ochiu' si la romanii au talent.
Locul 1-No limit(trupa de dans)
Locul 2-Mihai Petrache(dansatorul)
Locul 3-Cristian Leana(cel cu cubul rubic)
Marea finala este pe 11 mai. Cea de aseara a fost ultima semifinala.
xoxo

4 răspunsuri:
| Mia999 a răspuns:

No Limit - finalisti

Mihai Petraiche - finalist

Cristian Leana - finalist

| a răspuns:

Te ai uitat la Van Helsing?smugSi eu

| MrsDraguttza a răspuns:

A fost ultima semifinala
pe primul loc a iesit trupa no limit de dans ( sunt surzi dansatorii )
pe al doilea loc a esti dansatorul acela mihai petrache
si pe ultimul loc a iesit baiatul care facea cubul rubic cristian leana

| AnnieW a răspuns:

Aseara nu a fost finala.a fost a5-a semifinala. pe 11 mai e finala.
aseara au intrat in finala trupa de dans cu oameni care nu aud, dansatorul si baiatul cu, cubul.happy