| デイダラくん a întrebat:

Asearaq am visat ca fumam. dar eram ffff constienta.adica zici ca era realitate.si de 2 saptamani in FIECARE seara(pe langa alte chestii.) visez ca fumez. ce inseamna? chair asa in fiecare noapte? in seara asta totul era tat de real, mirosul fumul, senzatia.totul.ce se intampla cu mine?

Răspuns Câştigător
| Ayna a răspuns:

Poate ca in vise chiar te scoli si fumezi?big grin
Aceasta poate sa fie in primul rind pentru ca esti practic mereu inconjurat(a) de persoane fumatoare; iar alta explicatie poate fi faptul ca te tenteaza viciul sau te gindesti mult la ceva ce tine de el(sau il critici, sau din contra parca ai dori sa incerci)

5 răspunsuri:
| pamPammmPam a răspuns:

Nu ai de ce sa te ingrijorezi. Am o prietena care a patit la fel si a intrebat mai multa lume deci nu trebuie sa ai motiv de ingrijorare. Poti tine cont ca unii oameni viseaza noaptea ce li s-a intamplat peste zi deci poate esti inconjurata de oameni care fumeaza sau chestii care se leaga de asta. happy

| EnterSandman a răspuns:

Incerci cumva sa te lasi de fumat...si eu cand incercam asa mi se intampla.
ps:nu am reusit sa ma las laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate esti prea curios incearca... poate nu o sa mai visezi

| BibiD a răspuns:

Te gandesti toata ziua la chestia asta si seara visezi..De exemplu eu daca m-am gandit toata ziua la o persoana seara o visez sau la o intamplare seara tot asa visez...Nu te mai gandi asa des si o sa vezi k nu o sa mai visezi.Nu lua in seama niste vise neinsemnate.

| adriana_9981 a răspuns:

Pai.ca sa scapi de acest vis incearca sa fumezi.sa vezi cum e