| MrSnow a întrebat:

Asta e o întrebare pentru fete:
Fetelor, cum ar trebui un băiat să vă abordeze pe strădă sau oriunde gen să vă ceară o întâlnire și cum ar trebui să o facă?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu ce fata ar accepta intalnirea unui necunoscut care vine asa random pe strada.

| Freya1 a răspuns:

Nu cred ca as accepta o intalnire venind din partea unui tip ce ma abordeaza pe strada indiferent cum o face.
Eu sunt adepta cunoasteri treptate a partenerului dintr-un grup de prietei sau cunostinte, vecini sau retele de socializare (dupa luuungi discuti pana ma lamuresc) nu stiu daca e gresit dar nu ma opresc la taclale pe strada cu necunoscuti.

| suităr a răspuns:

Nu vorbesc in numele tuturor fetelor dar nu incerca pe strada cu o necunoscută. Vezi ce tipe ai in grupul de prieteni/colegi, alege-ți una cu care ai vrea să ieși și pur și simplu intrebi.