| madalina_2618 a întrebat:

Asta e pentru fete... ce tipuri de tricouri va plac? mulate, largi, decoltate?
funda la care ii plac aceleasi tricouri ca mine...

4 răspunsuri:
| ChocaholicBi a răspuns:

Eu de obicei port la scoala unele mai largi cu niste blugi skinny si ugg-s sau tenisi all star. si mai port la petreceri etc. mulate cu sclipici tocuri. decoltate nu prea. :/

| Christinne8 a răspuns:

Mulate. Neaa.
Largi? Foarte tare asalove struckDecat sa stea pe mine lipite, ma simt fresh cu tricouri largi.
Decoltate? Nu, Nu sunt genu`.

| yomikutzaskumpy a răspuns:

In nici un caz cele mulate mai ales acum cand am mai pus cateva kg pe mine

| Alleexuttssa a răspuns:

Sa fie mulate si decoltatelove struck