| anonim_4396 a întrebat:

Asta nu e Maria de la Iubiri Secrete? Vineri, 24 Sep. 2010 >- http://www.nationaltv.ro/emisiuni/copii-contra-parinti#g t_10282

Răspuns Câştigător
| CoPcHiLaTooMiCa a răspuns:

Nu vad nicio marie, dar s-ar putea sa ai dreptate, si sa nu fi vazut eu, fiindca fetitalui mircea si a laurei, alexandra a fost si la copii contra parinti, avand alti parinti si...eh nah pana la urama ai spun ca este dupa interpretarea critica a unor cazuri reale.
reale sau nu, astia tot "actori" sunt.
numai bineeee

5 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu asta e aia de la copii contra parintiwinking funda?:X

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Nu,nu e! funda?

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Nu e asta.Maria este mult mai tanara asta e Irina Petrea.e psihopedagog cred...

| andreea22andreea a răspuns:

Nu nu este.asta e Irina Petrea

| Edvin_4034 a răspuns:

Ba ea este.Deci de fapt numele ei este Andreea.