| anyka18 a întrebat:

Salut am o problema cine ma ajuta dau fundita...deci am toate boxele la locul lor bagate, cand ascult muzica in calculator se aude, cand ascult pe net se aude dar la site-ul http://www.nationaltv.ro/emisiuni/copii-contra-parinti#g t_4328 nu se aude...plss help

3 răspunsuri:
| mada12 a răspuns:

POate ca nu ai voie sa asculti aialaughing...sau.poate ca cei care au pus aia nu au setat sonorul.winking

| anyka18 explică:

Incercati si voi va rog daca merge la voi

| bianca97 a răspuns:

Poate ca site-ul are o problema de incarcare, poate se blocheaza sau poate...nu stiu ce ar putea fi altceva daca zici ca numai acolo nu se aude