| anonim_4396 a întrebat:

Asta nu e o intrebare e un semn de alarma pentru copii sau adulti fara minte intreaga : nu mai jucati metin 2! deveniti obsedati si nu mai iesiti afara, bagati euro dean-pl3a, vad atatea intrebari de genu >"CARE-MI DA UN CONT DE LV 30 LA METIN PLZZZ CARE ARE CONT DE MT2 PE SERVARUL CUTARE SI NU MAI JOACA DATI-MIL MIE VA ROG! DATI-MI UN SV DE METIN CU KING SI BANI multi < "

iesiti oameni buni si comunicati fata in fata, va luat calculatorul mintile! o sa regretati cand veti fi mai mari si o sa dati cu fundu de greu, nu e prea tarziu nici acum sa va lasati, stergeti conturile si jocu metin2 din pc si iesiti afara si faceti-va prieteni reali!

va urez succes!
Ps : metin2 = tigara (creaza depedenta)

Răspuns Câştigător
| oanamik_2341 a răspuns:

Nu joc metin2 nu mi se pare interesant pentru mine e o prostie

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bravo! asta-i un raspuns inteligent! care merita premiat

| SteauaRoma2 a răspuns:

Ma bucur ca sti ce face metin 2 eu o prostie.