| ピンク a întrebat:

Asta poate parea o intrebare putin cam stupida. Cum este sa fii nascut pe 29 februarie? Cei care sunteti nascuti pe aceasta data, va simtiti putin diferit fata de ceilalti? Imi puteti descrie acest sentiment?

Răspuns Câştigător
| cetateanuturmentatkrysty a răspuns:

Te referi la faptul ca ziua ta e odata la 4 ani (eu sunt pe 6 nov) dar nu cred ca e vreun motiv de frustrare aste nu te face mai ciudat doar mai special siai putea profita fiind supatara pe 28 in anii fara 29 si asa toti vor vrea sa te binedispuna mai ales ca tuturor le plac zilele de nasterewinking

1 răspuns:
| Rockart a răspuns:

La fel trec anii indiferent de data pe care eşti născută. Mare chestie că îţi sărbătoreşti ziua de naştere pe 28 în loc de 29. Nu e un motiv pentru care să te simţi specială sau diferită. Sau cel puţin eu nu văd un motiv în asta...