| Ioana_9117 a întrebat:

Astazi am completat fisa cu optiunile pentru admiterea la liceu si maine trebuie sa mergem iar la scoala sa clarificam totul. insa acum m-am razgandit si as vrea sa schimb prima optiune.se mai poate? funda.

2 răspunsuri:
| AndreeaaD a răspuns:

Depinde la ce te referi tu.Ei ti-au dat un ghid de la scoala pe care tu puteai sa il completezi acasa ca sa vezi cum se face si la scoala iti dau foile pe care le completezi impreuna cu un parinte, dirigintele si directoarea sau secretara apoi ei le trimit ca sa se faca repartizarea computerizata. Daca tu ai avut de la inceput fisa aceea si ai completat gresit atunci nu stiu in ce masura o mai poti inlocui dar poti merge la scoala de provenienta sa iti intrebi dirigintele/directoarea daca iti dau alta.

| andr33utza12 a răspuns:

Pai nu se mai poate odata ce ai completa fisa cu optiuni si ai dato. insa la inceputul anului poti sa te transferi happy