| UnKnowAnonim a întrebat:

Referitor la admiterea la liceu...Trebuie completat un dosar printre acestea se numara o fisa care poarta numele de "cererea de inscriere"...find prima oara cand ma inscriu la liceu? Ce reprezinta aceasta fisa si cel mai important de unde o pot lua?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Acea fisa o primesti cand te duci la liceu sa depui dosarul, si trebuie sa o completezi cu datele personale, chestii, nu stiu laughing
Oricum nu-ti face griji o primesti acolo big grin

2 răspunsuri:
| DisturbeDd a răspuns:

Nu s-au terminat inscrierile? caci ieri sa postat pe edu.ro liceul la care a intrat fiecare persoana.

| FaraSareDoi a răspuns (pentru DisturbeDd):

S-au afişat repartizările, însă abia acum încep înscrierile.