| Ireeneee a întrebat:

Astăzi cand am plecat de la școală, chiar la ieșire din școală, era diriga nea, aranja niște fișe pe un panou. Eu, i-am spus "-Bună ziua!" Iar ea, ca nesimţita nici nu m-a băgat in seama, deși ma auzit și s-a intors cu spatele. Nu pot să inţeleg de ce m-ar ignora. Voi ce credeţi?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca nu te a auzit, te a vazut dar poate era cu gandul in alta parte

| Trolli a răspuns:

Poate nu te-a auzit, si eu de multe ori sunt in "lumea mea"cu ale mele.
Nu trebuie sa te superi.

| Rumi a răspuns:

Nu-i asa mare lucru, poarta-te in continuare frumos cu ea ca sa nu fii tu nesimtita dupa aia. E mai grav asawinking

| AleXisAleXis a răspuns:

Nu te ignora. Probabil nu si-a dat seama ca ai salutat`o.Se mai intampla

| Cristina45 a răspuns:

.....ca e varza diriga ta ...nu pune la suflet si eu ma patit la fel cu amea ba chiar mi-a zis pe fata ca eu o sa ajung o curva pe centura desi nu e asa chiar ma port decent, dar m-am enervat pe moment si dupa aia am uitat, daca stai sa pui la suflet orice iti fac profesori unde ai ajunge? nu baga de seama laughing e cea mai buna solutie, dar poartate frumos la ore cu ea deoarece o sa mai ai nevoie sa iti motoveze absentehee hee ..banuiesc