| ЯάdµСЦ a întrebat:

Astăzi este ziua mea!

17 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Multă sănătate şi numai gânduri bune!
La mulţi ani!
O zi frumoasă!

| Andarock a răspuns:

---> La multi ani! Sa traiesti 100 de ani! love struck

---> Cati ani implinesti? big grin

--> Sper ca te-am ajutat si LMA inca o data! :d

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La multi ani cu sanatate, fericire si de toate! Numai bine!

| MyFirstLove a răspuns:

La multi ani! happy

| Marghioalaa a răspuns:

La multi ani!

| Aniiia a răspuns:

La multi ani.Radu!happy

| airam a răspuns:

Okhappy la multi ani!

| Etelca a răspuns:

Si ce doresti? Sa te felicitam? Iti reamintesc ca TPU este o comunitate in care oamenii pun intrebari,iar utilizatorii, dornici sa ajute, le raspund.Cat timp am stat noi acum sa iti raspundem, poate cineva chiar avea nevoie de ajutor.Inainte sa postezi o intrebare gandeste-te mai bine.
Acum ca tot ne-ai zis ca e ziua ta, ar fi urat sa nu iti doresc si eu o zi frumoasa de nastere si multa sanatate.
Pa, pa!

| totElodia a răspuns:

Zi frumoasa ca tine smug. La multi ani si succes la agatat gagici.

| mady_8925 a răspuns:

La multi ani!

| Polaris a răspuns:

Cui îi pasă?

| ЯάdµСЦ explică:

Mersi, @Mirela! Mersi, @Andarock! Implinesc 11 ani! Mersi, @Ioandelasal! Mersi, @ania! Mersi, @ÉrotiqueConseils! Mersi, @Mariaa! Mersi, @airam! Mersi, @mady! Mersi, @Toxxicsmile, la multi ani si tatalui tau! happy Mersi, @AnkaBeibb! Mersi, @CunoscStilulFutai si tie noroc la baieti smug! Mda...mersi @Ioana, dar totusi nu puteai sa zici si tu frumos? Eram bucuros care este problema :O? Mersi, @alinutza! Mersi, @Lenu! Mersi, @andr33a! Scuza-ma mhn24 dar si eu as putea sa iti fac asta de ziua ta. Deci nu mai jigni ca nu este frumos. Nu ma pun la mintea ta pentru. ca nu esti prea politicos si destept. Puteai sa spui un simplu la multi ani ca ceilalti.

| alinutza_3646 a răspuns:

La multi ani raducule! sa fii fericit si iubit de toate fetele!:*

| ToxxicSmile a răspuns:

La Multi Ani... si ziua tatalui meu e azihappy

tot ce iti doresti:*

| andreiboss44545 a răspuns:

La multi ani!

| numedecod143 a răspuns:

La multi ani!

| Mariaa_5869 a răspuns:

La multi ani!