| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Ce parere aveti de blogul meu? Credeti ca am talent la scris(ma refer si la poezii si la paginile acelea de jurnal)? Vreau pareri sincere...

http://jurnaluluneiadolescente-dewtza.blogspot.com/

3 răspunsuri:
| GeoOrgiannna a răspuns:

Super blogu` love struck

mie chiar imi place ...se vede ca ai pus suflet in ce ai scris love struck

tine-o tot asa :*

| emaalexandra97 a răspuns:

Iti dau eu o parere foarte sincera.imi place la nebunie blogul tau.este colorat, poeziile sunt foarte frumoase(mai ales poezia'' un joc''). acea poezie mi se potriveste de minune.ai un adevarat talent.

| catahardy a răspuns:

Wow, chiar te-ai ocupat de blogul ala. sa fiu sincer m-ai surprins atat prin creativitatea ta cat si prin suferinta care probabil i-a dat nastere acesteaia... tine-o in continuare cu scrisul, chiar te pricepi, dar renunta la suferintawinking nu-ti va aduce decat necaz, nicidecum bucurie.