| Gabrielg29 a întrebat:

Astazi mi-am cumparat un mouse pentru laptop, insa acesta nu a mers, l-am dus innapoi si am cerut altul insa chestia este nici acesta nu a mers asa ca l-am dus si pe acesta innapoi si l-am rugat pe vanzator sa imi dea un al 3-lea mouse pe care sa il incerc insa chestia este ca nici acesta nu imi merge, de ce nu mai imi merge nici-un mouse la laptop-ul meu?

Tin sa mentionez ca inainte mergea orice mouse la el dar din pacate in ultimele zile nu imi mai merge nici-un mouse, pur si simplu laptop-ul meu nu recunoaste mouse-ul respectiv.

Imi puteti spune va rog care poate fi problema?

De ce nu recunoaste laptop-ul meu nici un mouse sad?

1 răspuns:
| Nonameagain a răspuns:

La ultimile modele, mufa este un pic mai mica si nu face bine contactul. Cind il pui, se aprinde mausul? Daca nu, mai misca mufa in locasul ei.