| Luke21Rules a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o problema. De ceva zile mouse-ul s-a blocat brusc. Am incercat sa il scot din unitate si sa-l bag iar, dar nici asa nu a mers, i-am dat un system restore pe o data destul de lunga adica. astazi este 30.08. 2013, restaurarea a fost facuta pe 15.08. 2014... dar mouse-ul tot nu merge. Cand caut la proprietatile mouseu-lui la sectiunea Hardware nu apare nimic... ce poate sa fie? Mentionez ca led-ul de la el inca e aprins.. Ma puteti ajuta va rog?

1 răspuns:
| Cristina27061999 a răspuns:

Asa este si l-a mine
nici cursorul nu merge nici cand apas pe rotita (momentul ala de apesi pe ea pentru a inchide o fereastra)
nici la click dreapta nu reactioneaza
click stanga nici atat
noroc ca imi merge touchpad-ul laughing