| fzcsm a întrebat:

Astazi plec la Bucuresti, pentru ca o sa am turneu la polo.Echipa mea Crisul Oradea va juca cu Steaua, Dinamo, Rapid, Triumf(toate din Buc) si cu Viitorul Cluj.Deocamdata noi suntem pe primul loc la 3 puncte de urmaritori si voi lipsi pana sambata de pe TPU, cine imi ureaza si mie succes?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

O sa ne fie dor de tinehappySa revi pe TPU dupa acea si sa ne spui ce s-a intamplatwinking
Eu iti doresc mult, mult succes!winkingbig grin

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Fortza Crisul!love struck
Bafta si sa nu te prind ca te intorci daca nu castigati big grin laughing
Te asteptam sa te intorci victorios love struck! big grin
happy

| Alexăndruţaa a răspuns:

In primul rand minti

| hândel a răspuns:

Bafta multa si, sa-i rupeti pe toti. devil

auran
| auran a răspuns:

Bafta si la cat mai multe mingii in plasa

| sorin a răspuns:

Bafta! Praf ii faceti, trebuie si o echipa mica sa faca istorie.

| Mo a răspuns:

Sa-i umiliti pe toti in afara de DINAMO! Ei sunt cei mai buni si asa vor ramane. EVER!
Succes cu alte echipe!

| cristi27 a răspuns:

Bafta multa si sa ii bateti pe toti...in afara de steaualaughing

| Claudiu_7827 a răspuns:

Dinamo e cea mai titrata echipa din Romania la Polo...nu aveti cum sa-i bateti...Va rupe fesu. laughing

| mada. a răspuns:

Bafta!

| giovana a răspuns:

Haide Crisul, haide Crisul!
Bafta si sa bateti tot! Ma gandesc la voi si va sustin! happy

| dydy_1756 a răspuns:

Succes! Bafta! Good luck! Numai sa castigati!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Practici polo? tongue
Cand pui o poza cu tine la avatar? big grin
Bafta multa iti doresc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa va ajute Dumnezeu sa bateti si pe Dinamo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai Crisu Oradea! O sa ii faceti praf pe toti, sunt sigura de asta happy