| fzcsm a întrebat:

Sunt poloist, la junior III la Crisul Oradea si azi de la ora 18.30 avem derby cu Triumf Bucuresti, un meci foarte greu, cine imi ureaza si mie succes?

Răspuns Câştigător
| giovana a răspuns:

Bafta si sa castigati. Tu sa fii vedeta meciului! "Hai Crisul, hai Crisul..."

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Good luck!big grin

mlm
| mlm a răspuns:

Bafta multa si noroc, cand vii sa ne spui si noua ce ai facut la meci.

| Pho3nix a răspuns:

Dupa meci dai o bere neaparat.
Succes.winking

| cioko19 a răspuns:

Mult succesbatting eyelashes sigur veti castiga!
pe urma sa ne spuuui.batting eyelashes

| cioko19 a răspuns:

Oobatting eyelashes sunteti bunibig hug
bravobatting eyelashes

| kitty_8919 a răspuns:

Succes sa castigi si de data asta

| dyav0litza a răspuns:

Succes:*

| dyav0litza a răspuns:

Cel putin clujenii au fost un pic mai buni decat ceilalti pe care ia-ti batutbig grin

| alle_1861 a răspuns:

Succes! Ii bateti, stai linistit!winking

| fzcsm explică:

Pai pana acum am castigat toate meciurile:Crisul-Dinamo 22-0, Crisul-Rapid 22-2 si Crisul-Viitorul Cluj 20-7!

| fzcsm explică:

Am castigat fratilor cu 9-8.Forzza Crisul!

| wings a răspuns:

Bafta, sa castigi toate meciurile si sa ne tii si pe noi la curent cu tot!

| andreea89 a răspuns:

Nu e nevoie de urari pentru ca sigur castigati sunt sigura! va tinem pumnii!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba! acesta! pretene! adicatelea cum? joci cu o echipa din Bucale si vrei sa-ti urez sucuces! fiind pretenarul meu si vazind ca ati cistigat, Felicitari! na! te simti bine!

| andr3ysbx a răspuns:

Da de cand a ajuns triumfu un adversar asa de temut?
cand faceam polo acum 2-3 ani la anul 93 treceam prin triumf ca prin unt, mai greu era q dinamo