| anonim_4396 a întrebat:

Astazi seara este un film pe kanal D la ora 10, filmul se numeste
Coşmar de Sfântul Valentin.Si cand face reclama la film da o melodie phayan.Va rog daca stitit spuneti-mi si mie cum se numeste melodia de la reclama filmului. DAU FUNDITA!love struck::*:*

3 răspunsuri:
| Mihaiii a răspuns:

Deci ador filmul asta :X. M`am uitat cand eram mai mic ca nu prea am inteles, si nici nu m`am uitat la tot. Deci daca nu postai tu intrebarea, eu nu aflam ca filmul se redifuzeaza in seara asta :X Ms big grin

P. S. : nu stiu cum se numeste melodia... si acum cred ca ma injuri... ( ce intrebi tu si ce raspund eu straight face )

| Lawrence a răspuns:

AAAA...eu am un film My Bloody Valentine e in 3D. Asta cred ca e melodia http://www.youtube.com/watch?v=IuY7GsM6tvE,,,, mai incolo e faina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu aia esad