| yyyyy a întrebat:

Astazi va fi cutremur? asa s-a anuntat crying(. prin ce zona?

6 răspunsuri:
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

De obicei la noi in tara cutremure sunt in zona Vrancea. Nu te speria ca vor fi din acelea de intensitate micawinking Nimic grav.
Oricum am mai auzit ca o sa fie asa-zisul "Sfarsit al Lumii" maine la ora 4 dimineata. Hai biiine laughing
Nu intra in panica. Astea doar sunt niste fenomene ale naturii inofensivewinking

| Șâret a răspuns:

Nu cutremur, măi! Sfârșitul! tongue

| passenger a răspuns:

Azi va fi un cutremur de 7, 4 la ora 9:45 fix! Fara gluma! Pleaca si doneaza tot ce ai!

| asTaMiktzo0fo0liTa a răspuns:

Sf lumiilaughing)

| madalina1995 a răspuns:

Normal sunt cutremure dar cele mai dese se gasesc in zonele vulcanice...asa am auzit... nu sunt sigura, pentru ca un cutremur poate fi oriunde

| MayaFishyHammyMissyJackyPuffy a răspuns:

Cred ca prin Transilvania va fi!