| buburuzAndreea a întrebat:

Asteptam opinii cu privire la blogul nostru. http://www.zahappygarden.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Am intrat acum a doua oara pe blogul tau.
Vrei parerea mea sincera? Imi aminteste de adolescenta, de jurnalul meu si poate tocmai de aceea o sa-l mai citesc. Pur si simplu imi place.

24 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Felicitări! Sincer? e ca un zâmbet de copil...pe mine m-a deconectat. Sper să mă mai primeşti în vizită, promit să nu deranjez şi nici nu voi trânti uşa la plecare!
Mari succese @buburuzAndreea!

cami
| cami a răspuns:

Mie mi-a placut! happy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Felicitari! e foarte frumos si interesant :X
pup :*

auran
| auran a răspuns:

Mi-a placut, il voi mai studia si-ti voi comunica opinia mea...

| buburuzAndreea explică:

@Multumim, auran.

| buburuzAndreea explică:

@ Multumim, Dara! Sa-ti traiasca fetita! love struck

| buburuzAndreea explică:

@Miruna, ne bucuram tare mult sa auzim asta! Te asteptam oricand prin gradina!

| buburuzAndreea explică:

@unbaiat, sper ca "oarecum" e de bine! worried Multumim ca ti-ai facut timp pentru noi!

| buburuzAndreea explică:

@Imperia, multumim frumos! Sa stii ca nu e doar blogul meu ci si al prietenului meu. Lucram impreuna. big grin
Poti sa vii cand vrei tu, o sa-ti lasam cheia sub pres.winking Nu ne vei deranja cu siguranta, te asteptam cu drag! love struck

| buburuzAndreea explică:

@cora, multumim frumos! big grin

| buburuzAndreea explică:

@O sa continuam, ZAZU, ne bucuram ca iti place!

Multumim mult celor care au votat pe blooog! love struck

| buburuzAndreea explică:

@Ne bucuram, TOT.EU.adicaea-ZAZU!
@Elena, multumim! Am vazut blogul tau de mult, ai pus o intrebare la TPU si m-am uitat. big grin E dragutzel foc, inceraca sa postezi mai mult! Si tu tot din Buzau esti? laughing

| buburuzAndreea explică:

@Si tie ti-a placut, Cami? Ah, ce bine!

Credeam ca vor fi si cateva comentarii negative, dar ma bucur sa vad ca sunt numai lucruri de bine! :d

| buburuzAndreea explică:

@ Tsuj, prietenul meu a ales sloganul. Are ochi bun. love struck
Tot in genul ala mai e si articolul cu Zombi Boy, poate iti place. big grin

| buburuzAndreea explică:

@Tsuj, muzica era de la un joc, putea fi oprita. Dar acum a disparut de pe prima pagina si e liniste si pace. big grin Muzica de fundal nu cred ca vom pune, ca avem un programel pe pagina si fiecare poate asculta ce ii place.winking

| Dara a răspuns:

Draguthee hee Interesant postul din 14 iulie. Simpatic verisorul! Apropo, fetita mea are doar 3 ani, dar e innebunita dupa Ben10. happy

| Ellena a răspuns:

L-am citit pe tot. mi-a placut foarte mult.am si eu unul der e nou.nu am postat prea mult:D http://forever-children.blogspot.com/

| Ellena a răspuns:

Da din buzau sunthee hee...si tu?

| Tsuj a răspuns:

Dragut blog. Mi-au placut articolele referitoare la avatarele oamenilor si praful de pe masini (nu as fi crezut ca cineva poate sa faca asa ceva). Consider ca sloganul este bine ales si din punctul meu de vedere reflecta realitatea. happy

| Tsuj a răspuns:

Hi! Ti-am urmat sugestia si am aruncat o privire la acel articol.Am ramas :O. Pentru mai multe informatii vezi opinia mea cu privire la tatuaje ( http://www.TPU.ro/......rebare-la/ ) :)). In schimb mi-a placut cel cu vodca;). As vrea sa-ti atrag atentia cu privire la muzica din fundal. E potrivita pentru tema cu gradina, dar, dupa un timp devine obositoare. Daca imi permiti ti-as sugera ceva gen "sunete din natura" sau ceva instrumental.Toate cele bune!

| Tsuj a răspuns:

Pff credeam ca nu-mi mai raspunzi :)) My bad! Aveam eu un "feeling" cum ca ar fi de la un joc :P Am bagat de seama player-ul si cred ca a lasa muzica la optiunea fiecaruia e o alegere buna.In continuare sunt uimit de inventivitatea oamenilor din articolele postate numai sa nu pateasca asa ceva ( http://www.youtube.com/watch?v=RNCzAc_kpbQ ) =))

P. S - Merci ca ai raspuns la prima mea intrebare! :)) Esti in cursa pentru fundita! Ooops trebuia sa spun asta? :-SS

| unbaiat a răspuns:

Te relaxeaza oarecum...bravo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bubu, am intrat de doua ori.este foarte original, cel putin mie mi-a placut.am intrat o data si a doua oara cand sa intru, nu am mai stiut al cui este, si a trebuit sa rasfoiesc tot TPU-ul pana l-am gasit.nu trebuie sa intrerupi, continua. Felicitari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bubu-blogul vostru are o tenta naiva "adolescentina" care ma acapareaza total!