| buburuzAndreea a întrebat:

Ce parere aveti despre blogul nostru?

Răspuns Câştigător
| RetroX a răspuns:

E foarte misto! laughing

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Un blog interesant.happySucces in continuare big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cu placere!winkingFelicitari si succes in continuare big grin

| hândel a răspuns:

La prima vedere pare bine pus la punct. Succes.

| hândel a răspuns:

Cu placere. Apreciez lucrurile facute cu simt profesional. Cum scrisesem mai sus, succes in ceea ce v-ati propus. Bravo!

| buburuzAndreea explică:

Poate va e mai usor daca va dau link-ul decat sa intrati voi pe profil.:D
http://www.zahappygarden.blogspot.com/

| buburuzAndreea explică:

Amar, mumoasa, multumiiiim! blushing

| buburuzAndreea explică:

@shery, ne bucuram ca iti place! Prietenul meu a scris postul cu spirtul! big grin

| Shery a răspuns:

Imi place smug si eu am spirt de-ala laughing cred ca are doar un scop comercial...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aiurea. Niste aberatii. Un blog prostesc. Chiar nu mai aveti ce face?