| Stanciu_Mari_1975 a întrebat:

Atentie! Intrebare posibil stupida!
Am intrat la liceul Nicolae Titulescu Craiova pe profil stiinte sociale. Cunoasteti cumva pe cineva aici sau stiti cum pot da de noii mei colegi? Ard de nerabdare sa vad cu cine o sa ma distrez 4 ani de acum incolo. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Castoru2 a răspuns:

Salut,nu e o intrebare stupida, chiar ai avut noroc, cred..am un prieten care a intrat in titu insa nu stiu profilul.Il cheama vrajitoru Andrei, pe insta "andreivraji".

1 răspuns:
| mbsg1335 a răspuns:

Incearca sa contactezi liceul pe paginile de socializare daca au si sa ii intrebi pe ei daca exista vreun grup sau ceva de genul.Eu asa am luat legatura cu colegii mei