| HenriCoandaTimisoara a întrebat:

Ati alege sa fiti asistenti medicali generalisti? daca da de ce daca nu de ce.

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Chiar eu m-am inscris la o scoala postliceala sanitara pe acest profil:asistent generalist.M-am inscris la aceste cursuri pentru ca imi place aceasta meserie, imi place sa ajut oamenii, sa am grija de ei si in plus de asta sa salvez si viata oamenilor.Pentru mine este o meserie frumoasa, curata si sper ca pe viitor sa fiu un asistent medical generalist bunhappy

1 răspuns:
| Assiral a răspuns:

Eu una nu as lucra in acest domeniu, pentru ca nu imi place, am o alergie la spitale, dar acum depinde de dorintele fiecaruia