| anonim_4396 a întrebat:

Ati alege sa mergeti la munte sau la mare?

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Cu siguranta as alege muntelelove struck.Pur si simplu este singurul loc unde ma simt cel mai bine.Aerul acela curat ma relaxeaza si ma face sa uit de toate problemele care le amhappy

12 răspunsuri:
| Elly213 a răspuns:

Mare.

| Ioonela a răspuns:

La mare big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

La mare vreo 3 zile si pe urma la munte.

| Xtadelo a răspuns:

A trecut vara, deci aleg munte big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mare :X

| IndiferentXD a răspuns:

Munte!
Aer curat, ma relaxez!
E mai interesant!

| đɾεαmεɾ a răspuns:

Mare...100%

| Plolice a răspuns:

Mare,dar nu in perioada cand e aglomerat ca nu ai loc nici de prosop

| 克里斯提 a răspuns:

Sincer sa fiu... la munte sa mai iau si eu putin aer curatwinking. Majoritatea raspund mare pentru ca e mai lejer la mare nu faci atat de multe cat ai putea sa faci la munte happy. Parerea meahee hee

| ursuletzpufos15 a răspuns:

La mare:X

| AaliNuSh a răspuns:

La mare. chiar daca la munte vezi mai multe atractii.e fain in ambelewinking..eu am fost si la mare si la munte.

| Joanna7 a răspuns:

Eu una care locuiesc langa mare nu as alege niciuna deoarece la munte am fost de foarte multe ori iar de mare m-am saturat.Cel mai bine intr-o alta tara.(: (tari in care nu am mai fost)happy