| XutZu1997 a întrebat:

Ce ati alege dintre mare sau munte?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Munte.Niciun sentiment nu se compara cu acela pe care il ai cand privesti cum lumea se asterne la picioarele tale, linistea aia de mormant si natura, doar ea e langa tinewinkingAsta e genul de imagine care cand inchizi ochii te face sa zambestihappy

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Momentan...mare fiindca stau intr-o zona de munte.
dar in rest prefer muntele meu drag!:X

| ~p!$iii~ a răspuns:

Mareeeelove struck

| xAvrilx a răspuns:

Mare.

| Paatricia93 a răspuns:

Mare love struck

| Nicholas a răspuns:

Muntele este mai frumos! Aer rece, curat, iar la mare, caldura, soare...

| LiaLiuta a răspuns:

Munte. Poti sa faci plaja si capeti un bronz mai bun decat la mare, vezi mult mai multe lucruri interesanta, preturile sunt mai bune decat la mare, ai si apa daca stii unde sa te duci, daca alegi sa urci pe vf OMU vei vedea si nisip. Aerul este mai curat. Nu este calcare in picioare. Te poti relaxa intr-o liniste deplina. Deci... munte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mareeee :X
e super. te poti balaci, te poti bronza, poti umbla in costum de baie...etc...
iar la munte trebuie sa urci, si sa coboi, e frig peste tot si trebuie sa stai imbracat tot timpul tongue
parerea mea.