| Criiss16 a întrebat:

Ati auzit de Nane? Ce parere aveti despre el? Mie imi place... mi se pare ca in unele melodii spune doar adevarul (EX: nane-nu le pasa). Voi ce credeti?straight face

20 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Si mie imi plac melodiile luihappy...am ascultata cateva pe youtube si chiar sunt marfa!happysi mai in toate melodiile spune adevarul despre viata, dragoste...etc

| ▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █ a răspuns:

Nane? eu stiu ca este o ea nu un el.confused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place! si spune adevarul ai dreptate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place! si chiar ca spune adevarul! madalin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nane se crede prea important.winking Si asta strica. Daca si-ar vedea de treba lui ar fi altceva. Il critica pe Puyawinking si el nu realizeaza k nu`i ajunge nici la degetul mik lui Puyaoh go on. si-a gresit meseria sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super real

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mult ii realist incearca sa fac adolescenti sa se maturizeze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e sopper tare nane respect nane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e super nane parca te aduce la viata nu prea minte pozesteste intimplari in rime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alarau vad ca te iei de nane pentru ca se crede important dar tu te crezi regele lumii si cand spui de el ca nu e nici macar 1% din ce e Puya te gandesti ca tu nu esti 1% din ce e Nane?
Mie imi plac melodiile lui pentru ca povesteste viata. El a trecut prin ce a spus in cantecele sale si ne da sfaturi sa nu facem ca el pentru ca nu este bine ce a facut.

Respect NaNe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tare Nane! Pentru com de mai jos... Sa ma pis pe toti astea care rostiti cuvantu puya din gura. Cine dreaku e puya un fustrat, ratat, etc,. Si sa va mai zic una, daca era asa cum ziceti voi ca Nane nu e nici macar pe degetul al mic a lu puya va inselati, daca era asa Nane Putea ajunge la Tv de mult timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce sa zic, mie imi plac toate piesele lui Nane. Despre puya nu stiu ce sa zic. Pe puya nu il ascult, ce face acum nu e muzica rap, dar nici nu il critic. Pentru varsta pe care o are, eu zic ca nane si'a facut o imagine cunoscuta in hip-hop'ul romanesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nane a intrat in istorie!laughinge unul ce canta bine despre viata! dar ce mai frumoasa piesa a lui e ca o stea! te salut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea despre Nane este una foarte buna. El spune tot c simnte si no face ca toti cocalari d Puea sau nu sa demodat ca Blugi Mafia adevaru ca a ajunz si comercial dar nu poate sa treaca mai deparete pe ulele si sugele pa doar in... de iia care aici scriu numai in gluma sau mint si ascultati in continuare pentru ca cred ca merita.

| Pomperu a răspuns:

Nane e de ***,nu stiam nimic legat de el si puya pana acum,iar asta il face si mai ratat decat este, nu ca puya e nu stiu ce mare rapper. prima melodie pe care am ascultat-o a lui nane a fost,, definitia unui mixtape", dupa,, asta-s eu"...si m-am convins, iti dai seama cat de ratat e numai cand ii vezi videourile dinainte sa fie comercial (cred ca incerca sa-l intreaca pe jepcar in a fi patetic)...acum(a ajuns sus cu putin ajutor din partea iluminatilor.cei ce nu stiu sa nu se bage) instiga la moarte, se crede important, si adevarul e ca toti tampitii ce asculta o manea si apoi rap,isi dau cu parerea, jegurilor rappu nu se demodeaza, ci numai asa zisii lor ascultatori se tampesc(daca nu s-au nascut asa), nane nu face rap, daca ati observat numai fetele au spus (nane e super, spune ce simte, ce vrajealastraight face, ascultati melodii rap adevarate ca sa simtiti emotia adevarata

| Pomperu a răspuns:

Nane e de ***,nu stiam nimic legat de el si puya pana acum,iar asta il face si mai ratat decat este, nu ca puya e nu stiu ce mare rapper. prima melodie pe care am ascultat-o a lui nane a fost,, definitia unui mixtape", dupa,, asta-s eu"...si m-am convins, iti dai seama cat de ratat e numai cand ii vezi videourile dinainte sa fie comercial (cred ca incerca sa-l intreaca pe jepcar in a fi patetic)...acum(a ajuns sus cu putin ajutor din partea iluminatilor.cei ce nu stiu sa nu se bage) instiga la moarte, se crede important, si adevarul e ca toti tampitii ce asculta o manea si apoi rap,isi dau cu parerea, jegurilor rappu nu se demodeaza, ci numai asa zisii lor ascultatori se tampesc(daca nu s-au nascut asa), nane nu face rap, daca ati observat numai fetele au spus (nane e super, spune ce simte, ce vrajealastraight face, ascultati melodii rap adevarate ca sa simtiti emotia adevarata

| vErOoNyKa :X a răspuns:

Nane e super :X!
Dar ma enerveaza k il critica pe Puyabig grin

| Future47 a răspuns:

Nane.este un ****. are atatea fite in cap, se crede mai bun decat 2pac, snoop si eminem la un loc. Nu ma iau de el doar pentru faza cu Puya, oricum el nu o sa ajunga niciodata nici macar 1% din ce este Puya pentru simplu fapt ca este un frustrat si un magar. Nici Puya nu mai este ce era candva. nu il mai ascult acum. Toti cei care zice-ti "Nane e super" "Nane cel mai tare" "respect Nane". fac pariu ca aveti toti sub 14 ani. "Nane spune adevarul in piese". ce adevar? iti zice cum a fost copilaria lui. iar tu fiindca esti un copil, ca ai decat 10-14 ani bineintels ca il intelegi si zici " uite.asta zice exact asa cum ma simt eu", eu il detest pentru simplu fapt ca oameni ca si el distrug imaginea hip hopului. Este un coate goale. nu am cuvinte la adresa lui, daca l-as vedea pe strada. s-ar intampla ceva urat.si apoi mi-ar parea rau pentru el.cam atat!

| Stefania_5450 a răspuns:

Mie imi place. Nane! Chiar sunt ff. frumoase melodiile lui. Mie imi place cel mai mult melodia lui " Fratii Nefrati" miei mi place. ff mult. nu stiu ce parare au alti. Nu numai Nane il ataca pe Puyawinking Si invers. In fine pe mine nu ma intereseaza ca il ataca sau nu-l ataca pe Puya. Mie imi place fff. mult cum canta Nane si adevarul care il zice in melodiile lui! :X