| Zmeura a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia http://www.youtube.com/watch?v=Gwzjn747wYQ e cantata de nane. Mie imi place o ador voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| yanny`s a răspuns:

O ador

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Minunata love struck love struck imi place f multwinking

| Veve :X a răspuns:

Melodia asta imi aduce aminte de noptile de vara trecuta love struck cand stateam pe banca in bratele lui si ascultam melodia asta :X 8-< amintiri love struck piesa asta am adorat`o, o ador si o voi adora mereu :X

| roxyrocks a răspuns:

Si eu o ador:Xnane a avut intotdeauna melodii din astea, care te ung pe suflet un suflet plin de ranilove struck

| Neghinitza_8409 a răspuns:

Nane canta chiar fain...adica versurile lui te ating la suflet...si sunat atat de reale. chiar imi place cum canta nane. sper sa nu inceapa si el sa scoata deacum melodii comerciale fara mesaj ca nu ar mai fi la fel de bune